czwartek, 17 kwietnia 2014

WSPÓŁPRACE BLOGOWE - CEL CHARYTATYWNY

Dzień Dobry Dziewczynki :),


dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym, nietypowym wpisem :). Wspominałam o tym w dwóch znaniach na FP bloga, a dzisiaj przedstawiam wpis i cholernie liczę na Wasze wsparcie!

Dokładnie przedwczoraj wieczorem, podczas nudnego ślęczenia przed kompem i gapienia się w monitor wpadłam na ciekawy pomysł. Wpadłam na pomysł współpracy blogowej, która miałaby cel charytatywny - na zwierzęta! 

Skąd mi się to wzięło w głowie?
To, że kocham zwierzaki to chyba każdy wie, zresztą na blogu są wpisy na ten temat. Moją miłość do zwierząt możecie też zobaczyć na moim prywatnym koncie na FB https://www.facebook.com/magdalena.cwalina.10. Po pierwsze, firmy i tak współpracują z blogami (wysyłają Wam kosmetyki w zamian za recenzję). Po drugie, na FB jest mnóstwo bazarków dla rzecz zwierzaków, które organizowane są przez prywatne osoby. Przykład takiego bazarku możecie zobaczyć tutaj. Te dwa czynniki zmobilizowały mnie do przemyślenia tematyki współprac blogowych. Stwierdziłam, że po co mi kolejne kosmetyki? Po co mi kosmetyki ze współprac? Mogę je przecież kupić sama, a zwierzaki sobie karmy, albo domu nie kupią, prawda? Napisałam szybciutko do http://nuneczkatestuje.blogspot.com/. Nuneczka współpracuje z wieloma firmami w związku z czym chciałam, aby udzieliła mi fachowej porady na temat sponsoringu na cele charytatywne. Od słowa do słowa wpadłam na pomysł, aby na spontanie napisać do kilkunastu firm maila ze wstępnym planem Blogowej Akcji Charytatywnej. Wpadłam na pomysł, że firmy mogłyby ofiarować fanty na blogową licytację z której dochód byłby przekazywany przeze mnie jako darowizna na cele statutowe Fundacji "Zwierzęta Niczyje" (klik). Jak pomyślałam, tak też zrobiłam :).

Napisałam tych maili bardzo dużo...ale oczywiście bez przesady. Dwie firmy są zainteresowane, dwie odmówiły. Co do reszty firm, czekam na odpowiedzi - niestety nie wiem ile czasu przyjdzie mi czekać, ale będę cierpliwa. Chyba każda z nas wie, że odpisywanie na maile trwa czasami tygodniami :).


Jedna z firm już wczoraj dostała ode mnie maila ze wstępnymi szczegółami akcji. Było mi na prawdę ciężko napisać tego maila. Dlaczego? A dlatego, że pomysł akcji zrodził się bardzo szybko, szybko ruszyłam i tak na prawdę nie wierzyłam, że w ciągu doby ktokolwiek się odezwie! Zrobiłam to na spontanie, ale z poczuciem, że nie dostanę za szybko odpowiedzi. Szczerze mówiąc jestem w szoku, że jakaś firma się tym zainteresowała, ale jednocześnie bardzo się cieszę. Mail do firmy (ze wstępnymi szczegółami akcji) był pisany na wielkim spontanie, ale mam nadzieje, że uda mi się z każdą z firm dogadać indywidualnie.

To co zrodziło mi się w głowie wyglądałoby następująco:
Szukam film/sklepów internetowych itd., które zgodzą się podjąć ze mną współpracę i zostać darczyńcami/sponsorami (jak zwał tak zwał). Taka firma przekazuje mi wtedy produkty/fanty/kosmetyki/cokolwiek(!) - tak jak przekazuje przy normalnych współpracach z bloggerami, gdzie różnica jest taka, że produkty nie trafiają na moją półkę kosmetyczną, a trafiają na bloga i FP na sprzedaż.

Sprzedaż miałaby dwie formy:
Na blogu - odbywałaby się sprzedaż bez licytacji, po prostu jest produkt z gotową ceną;
Na Facebooku - odbywałaby się sprzedaż w formie licytacji, tak jak w/w bazarku, gdzie licytujecie produkt podając proponowaną kwotę w komentarzu.

Każdy pieniądz z takiej sprzedaży, będzie przekazywany jak już wyżej wspomniałam, na cele statutowe Fundacji "Zwierzęta Niczyje" (klik). Jeżeli taka Blogowa Akcja Charytatywna się uda, i firmy w przyszłości będą chętne do dalszej współpracy, cel przeznaczenia będzie można zmienić. Ja z miłą chęcią będę takie akcje organizowała. Fundacji, takich jak Fundacja "Zwierzęta Niczyje" (klik) jest na prawdę wiele. Wystarczy przeszukać Facebooka, a nienawiść wobec zwierząt w naszym kraju w ogóle nie maleje :(. Jeżeli Blogowa Akcja Charytatywna się uda, w przyszłości chciałabym zbierać i przeznaczać środki na Fundację, która ratuje konie idące na rzeź...

W praktyce wyglądałoby by to mniej więcej tak (opiszę łopatologicznie):
Firma XYZ przeznacza na taką współpracę przykładowo dwa zestawy fantów na sprzedaż/licytację. Ja je fotografuje, opisuje, wystawiam na sprzedaż/licytację i dopiero jak wszystko z danej firmy XYZ zostanie sprzedane, ja sumuję pieniądze i przelewam na konto Fundacji tytułem: "Darowizny na cele statutowe Fundacji od firmy XYZ oraz bloga brokatwspreju.blogspot.com".

Podaję Wam dane owej Fundacji do weryfikacji:
Fundacja "Zwierzęta Niczyje"
nr konta 48 1020 1332 0000 1902 0840 1806
16-400 Suwałki

Dla przelewów zagranicznych:
Fundacja "Zwierzęta Niczyje"
nr konta PL48 1020 1332 0000 1902 0840 1806
Kod BIC BPKOPLPW
Paypal

Kontakt z Fundacją: zwierzeta.niczyje@gmail.com

Do Fundacji można oczywiście napisać maila celem potwierdzenia informacji, że z nimi współpracuje. To Fundacja, która zajmuje się psem Cezarem o którym pisałam Wam tutaj.

Oczywiście wszystko będzie przeze dokumentowane na blogu i Facebooku. Będę publicznie udostępniać wyciągi ze swojego konta bankowego celem potwierdzenia, że dany przelew, w danej kwocie został wysłany do Fundacji. Do Fundacji można napisać też maila, aby upewnić się, czy przelew dotarł.


Co ja mogę zaoferować firmie ze swojej strony?
Na pewno (jeżeli akcja ruszy) oferuje zamieszczenie banneru firmy na swoim blogu. Na pewno po otrzymaniu potwierdzenia współpracy oraz po otrzymaniu od firmy fantów będą pojawiały się na blogu wpisy z otrzymanymi produktami wraz z informacją jaka firma włączyła się do akcji. Taki wpis zawsze będzie udostępniany też na Facebooku. W ramach możliwości oferuje firmie udostępnienie informacji o akcji dalej, na inne blogi. Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mój blog nie ma zachwycających (z perspektywy firm) statystyk, ale mam nadzieje, że inne blogi włączą się do akcji i będą ją wspierać. Oczywiście nie obiecuje, nie oferuje, nie gwarantuje, że blogi wspierające akcję będą zamieszczać bannery firm na swoich blogach. Jedyne co bym chciała zagwarantować to to, że każdy blog wspierający akcję będzie udostępniał (blog lub FB) informację o całej akcji. 

Akcję na pewno będą wspierać blogi:
1. http://nuneczkatestuje.blogspot.com/
2. http://nkfn.pinger.pl/, czyli http://niekoffanaa.blogspot.com/
3. http://anissiax3.blogspot.com/
4. http://mela-beauty.blogspot.com/
zaczynam dopisywanie blogów :)
5. http://moj-kosmetyczny-punkt-widzenia.blogspot.com/
6. http://lakiernia-pulinki.blogspot.com/
7. http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/
8. http://szaro--kolorowa.blogspot.com/
9. http://life-beauty-shopping.blogspot.com/
10. http://rubinowy-kot.blogspot.com/
11. http://egoistki.blogspot.com/
12. http://arcy-beauty.blogspot.com/
13. http://darmoszki.blogspot.com/
14. http://blondechemist.blogspot.com/
15. http://loveecosmetics.blogspot.com/
16. http://hidiamond.blogspot.com/
17. http://milosc-w-wersji-demo.blogspot.com/
18. http://modawedlugkasi.blogspot.com/
19. http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/
20. http://mirabelka1993.blogspot.com/
21. http://www.aniczkowo.blogspot.com/
22. http://szminkawszpilkach.blogspot.com/
23. http://obiektywnespojrzenianaswiat.blogspot.com/, czyli http://nieidealniezidealnizowana.blogspot.com/
24. http://machinaczyta.wordpress.com/
25. http://kraniec-teczy.blogspot.com/
26. http://codziennosciczastekpiec.blogspot.com/
27. http://hairdryeer.blogspot.com/
28. http://mrozinka.blogspot.com/
29. http://probeczki-opinie.blogspot.com/
30. http://swiat-blanki.blogspot.com/
31. http://www.lukaszmakeup.blogspot.com/
32. http://rose-vanilla.blogspot.com/
33. http://www.inlillyseyes.blogspot.co.uk/
34. http://ty-tez-mozesz.blogspot.com/
35. http://blog-amelia-ami-2901.blogspot.com/
36. http://neciabloguje.blogspot.com/
37. http://zapiski-grafomanki.blogspot.com/
38. http://wlosynaemigracji.blogspot.com/
39. http://pielegnacja001.blogspot.com/
40. http://migtesterki.blogspot.com/
41. http://martyna-mafka3.blogspot.com/
42. http://maniakosmetykowaniaa.blogspot.com/
43. http://ifyouliketobefashionable.blogspot.com/
44. http://lekcjewkuchni.blogspot.com/
45. http://beautybeauty2003.blogspot.com/


Dziewczyny zobowiązały się do wspierania akcji poprzez udostępnianie wszelkich informacji jakie dotyczą akcji (wpisy, sprzedaż, licytacje). Mam nadzieje, że lista blogów wspierających będzie się powiększała! Tak jak mówię, nic od Was nie wymagam! Żadnych bannerów, żadnych wpisów, żadnych pieniędzy - chodzi tylko o UDOSTĘPNIANIE. Trzeba z akcją dotrzeć do jak największej liczy blogów! Im więcej blogów tym lepiej! Im więcej udostępnień tym lepiej! Te bazarki będą dla Was!

No i najważniejsze! Cała akcja nie gwarantuje danej firmie, że blogger po zakupie produktu zamieści potem na swojej stronie jego recenzję - bo nie o to tu chodzi!


Nadal jak to piszę, jak to czytam i o tym myślę mam mętlik w głowie! Mam nadzieje, że firmy się odezwą, że z każdą firmą uda mi się ustalić warunki współpracy indywidualnie.



Was proszę pomoc! 
Jeżeli jesteście zainteresowane przyłączeniem się i wspieraniem zwierzaków dajcie znać w komentarzach albo na brokatwspreju@gmail.com! Podajcie adres swojego bloga z informacją, że chcecie wspierać akcję, a ja będę blogi dopisywała do w/w listy! Im nas więcej tym lepiej! Chciałabym, aby ta lista była ogromna! Im więcej blogów tym większa szansa, że firmy zainteresują się akcją!

Jeżeli macie uwagi do mojego pomysłu, jeżeli macie pomysł jak go zmienić, ulepszyć, coś dodać, coś wykreślić - dajcie znać! Ja nie obiecuje kiedy akcja ruszy - to wszystko zależy od tego, kiedy firmy odpiszą mi na maile, ale na pewno będę o tym pisała regularnie! 

Zastanawiam się też nad kwestią prawną takiego przedsięwzięcia...Jeżeli coś wiecie na ten temat dajcie mi znać w komentarzu lub na brokatwspreju@gmail.com.



Pozdrawiam, Magda










edit. MAMY BANNER DO AKCJI :D Dziękuje http://nuneczkatestuje.blogspot.com/ :*

93 komentarze:

 1. Ja tak jak obiecałam, tak się angażuje! Wpis już leci na fp, oby więcej osób się przyłączyło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również chętnie udostępnię wszelkie potrzebne informacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. informacje mogę udostępnić na blogu, nie wiem, czy coś kupię :)
  http://lakiernia-pulinki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz nic kupować. Żadna bloggerka wspierająca akcję nie ma takiego obowiązku. Wspieranie polega TYLKO na udostępnianiu akcji dalej :). Chodzi o to, aby dotrzeć do jak największej liczy osób. Przykładowo, ja robię wpis z aukcją/licytacją na zwierzaki, a Ty klikasz udostępnij - TYLE :D

   Usuń
 4. Fajny pomysł, tylko że ja nie mam żadnych współprac. Nie sa mi potrzebne, bo kosmetyki sama sobie kupuję. Fajnie jest wspierać takie akcje, ale ja nie biorę udziału, wystawiam rzeczy na gumtrree żeby mieć na weterynarza i szczepienie dla moich królików - na razie wspieranie innych zwierząt odpada :) Nawet w US mojego 1% podatku nie chcieli taki niski mam dochód:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz mieć żadnych współprac. Nie ma takiego obowiązku, nie ma takiej potrzeby. Ja sama piszę do firmy z zapytaniem o fanty i te fanty (o ile będą) będą trafiać do mnie :). Mi też kosmetyki nie są potrzebne, sama je kupuje, dlatego chce podjąć współprace tylko po to, aby kosmetyki SPRZEDAĆ, a pieniądze oddać Fundacji. Nie musisz też nic kupować. Żadna bloggerka wspierająca akcję nie ma takiego obowiązku. Wspieranie blogów polega TYLKO I WYŁĄCZNIE na udostępnianiu moich postów. Przykładowo, ja robię wpis z aukcją/licytacją na zwierzaki, a Ty klikasz udostępnij - TYLE, ale jeżeli nie masz ochoty brać udziału - rozumiem :).
   Pozdrawiam

   Usuń
 5. Jeśli chodzi o rozgłośnię blogową to zgłaszam się :D
  Umieszczę co trzeba w poście albo jakimś bannerku, daj tylko znać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspieranie blogów polega TYLKO I WYŁĄCZNIE na udostępnianiu moich postów. Przykładowo, ja robię wpis z aukcją/licytacją na zwierzaki, a Ty klikasz udostępnij - TYLE :))))))))))))))) Ten post możesz udostępnić na FP aby przyłączyło się więcej osób :)
   Rozumiem, że mam Cie umieścić na liście chętnych do wspierania? :D

   Usuń
  2. Umieszczona i banner również dodałam po lewej stronie na blogu :D

   Usuń
 6. Ale Ty masz wielkie serce! Naprawdę jesteś wspaniała i masz świetne pomysły!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również udostępniam ten wpis. Może nasze grono wspierających powiększy się!

  OdpowiedzUsuń
 8. Też wspieram, jak wrócę to udostępnię. Gdzie trzeba udostępniać? Zacznę od Fb i swojego Fanpage. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udostępniłam gdzie tylko możliwe. :) Później dodam jeszcze na blogu. :)

   Usuń
  2. Udostępniasz gdzie chcesz :) Albo na FP albo na blogu :) Decyzja należy do Ciebie :) Dziękujemy :* Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
  3. Dziękuję. :* Banerek już wstawiony, po lewej stronie. :)

   Usuń
 9. Chętnie będę udostępniać informacje na blogu i być może coś kupię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :*
   Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
 10. Jeśli potrzebujecie kota ogłoszeniowego to melduję się na posterunku :) Niestety, nie mam żadnych współprac, ale przekazywać informacje mogę jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz mieć żadnych współprac. Nie ma takiego obowiązku, nie ma takiej potrzeby. Ja sama piszę do firmy z zapytaniem o fanty i te fanty (o ile będą) będą trafiać do mnie :), a potem na sprzedaż :). Chodzi tylko o UDOSTĘPNIANIE informacji i rozpowrzechnienie akcji :)

   Usuń
  2. W takim razie piszę się na to i będę udostępniać ile się da :)

   Usuń
 11. Ja również chętnie udostępniać będę na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :*
   Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
 12. Dopisuję się do akcji chętnie udostępnię wszystkie informację na FB :)

  http://egoistki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :*
   Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
  2. A fajnie gdyby powstał jakiś bannerek promujący całą akcję, który można by umieścić na blogach :)

   Usuń
  3. Popieram! Banner to dobry pomysł- wpis "zginie" pośród innych wpisów, a banner mógłby do niego odsyłać cały czas ;) Jak chcesz, to mogę pomyśleć nad tym, żeby zrobić jakiś ładny banner...co prawda grafikiem nie jestem, ale coś pokombinuje ;)

   Usuń
  4. Dziewczynki,
   banner to genialny pomysł, ale ja bannerów nie umiem robić :( Jeżeli nuneczce się uda będzie super !!!!!!!!!!!!!!!!! :D

   Usuń
 13. Chętnie udostępnię informacje na swoim fanpage'u ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja już napisałam Ci maila :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Też się chętnie przyłączę, zawsze jestem chętna do pomocy zwierzakom jeśli tylko mogę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :*
   Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
 16. Dołącze się, chętnie mogę pomóc pozyskywiać sponsorów :) zaraz udostępnie na fb :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :*
   Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
 17. i ja i ja i ja i ja i ja!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :*
   Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
 18. A zdajesz sobie sprawę z tego, że takie licytacje są nielegalne? Trzeba to zarejestrować w urzędzie itd. To nie takie proste...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co trzeba to wiem :), a reszty się dowiem i nie widzę w tym problemu na chwilę obecną :). Natomiast jeżeli znasz się na prawie i znasz szczegóły zapraszam na brokatwspreju@gmail.com :)

   Usuń
 19. Co chodzi o zwierzaki to i ja postaram się pomóc :)
  Kocham te nasze pieszczochy i nie mogę patrzeć na ich krzywdę.

  OdpowiedzUsuń
 20. dobre serduszka to piękne serduszka!

  OdpowiedzUsuń
 21. świetny pomysł:)


  ps. a u mnie? konkurs z GLITTER na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Kochana, ja dla zwierzaków zawsze!!!
  już zamieszczam banerek u mnie na świątecznym poście

  http://szminkawszpilkach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. jeśli mogłabym coś tylko podpowiedzieć, to mała sugestia w sprawie banerka. Nie wiem, czy nie lepiej by było, gdyby na zdjęciu był jakiś kundelek, to im dzieje się częściej największa krzywda, te cudnie rasowe mają z reguły więcej szczęścia w życiu, u mnie baner też już na stronie głównej
  całuski

  OdpowiedzUsuń
 24. Oczywiście jak najbardziej popieram takie akcje! :)
  Udostępniam baner z odnośnikiem do Ciebie u siebie na blogu oraz porozsyłam wiadomości do blogerek :)

  OdpowiedzUsuń
 25. wpis również może pojawić się u mnie , napisz tylko jakie informacje mam w nim zawrzeć :) z góry dziękuję /dorotafijal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty absolutnie żadnego wpisu robić nie musisz :). Możesz na przykład udostępnić wpis na swoim blogowym koncie na FB, albo możesz dodać banner akcji na bloga z odnośnikiem do tego wpisu :). Dalsza pomoc polega na udostępnianiu wpisów, które będą pojawiały się do tej akcji. Jeżeli zamieszczę wpis z licytacją, Ty wpis udostępniasz i tyle :D.

   Natomiast jeżeli chcesz zrobić osobny wpis na ten temat, napisz cokolwiek na podstawie mojego wpisu, wklej banner, link do bloga i tyle :). Prościzna :D

   Czy chcesz, aby wpisać adres Twojego bloga na listę blogów wspierających ???????????

   Usuń
 26. Świetny pomysł na akcję. Zwierzakom na pewno bardziej przyda się worek karmy niż nam nowy krem. Przyłączam się z moim blogiem kraniec-teczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za wsparcie :*
   Dopisuje Cie to listy blogów wspierających :*

   Usuń
 27. Z chęcią pomogę, a i zalicytuję :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Z checia pomoge ! :) kocham zwierzeta :)

  OdpowiedzUsuń
 29. chętnie się przyłączę! świetny pomysł !

  OdpowiedzUsuń
 30. Proponuje zrobic strone na facebooku tego przedsięwzięcia :) łatwiej będzie się komunikowac i porozumiewać, szybciej rozsławiać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego raczej w planach nie ma i nie planuję tego robić ponieważ akcja będzie miała charakter okazjonalny, a nie stały. To będzie akcja robiona raz na jakiś czas w zależności od zaangażowania darczyńców, a tym bywa różnie...

   Wszelkie komunikowanie odbywa się spokojnie za pośrednictwem bloga, FP bloga oraz maila. Także z tym problemu nie ma. Odpisuje wszystkim na bieżąco :D Nie ma sensu robić kolejnej strony do komunikowania bo potem niestety ludzie nie wiedzą gdzie pisać :D.

   Jeżeli chodzi o rozsławianie, czyli udostępnianie to wystarczy wejść na FB bloga - tam będzie/jest wszystko na bieżąco. Ja ZAWSZE wklejam wpisy, a potem wystarczy kliknąć UDOSTĘPNIJ :).

   Poza tym postawiłam na swobodę bloggera w tym przedsięwzięciu tzn. każdy udostępnia to co chce i jak chce. Może to być wpis, może to być oddzielny post na FB, może to być skopiowany mój wpis, może być tylko banner z odnośnikiem to wpisu i tak dalej.

   Usuń
 31. Też się przyłączę :) na dniach napiszę o tym osobną notkę na swoim blogu i umieszczam zaraz baner. Niech zwierzaczki mają też coś od życia <3 mój blog - mrozinka.blogspot.com
  Pozdrawiam i gratuluję pomysłu, dobra robota! :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Jak najbardziej chcę się przyłączyć, chętnie będę udostępniała, może też coś kupię :) Możesz dopisać i mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super :D Dzięki :D Już Cie dopisuje :D

   Usuń
 33. Super sprawa :) Nie mam co prawda jeszcze bloga, ale z chęcią wezmę udział w licytacji. Również kocham zwierzaki, a akcja jest świetna. Gratuluję pomysłu i dobrego serduszka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może chciałabyś kupić eko torbę z Elfa Pharm Polska na rzecz zwierzaków? :)

   Usuń
 34. Super akcja ! Przyłączam się :) Udostępniłam baner na swoim blogu.
  http://blog-amelia-ami-2901.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już Cie wpisuje na listę blogów wspierających akcję :D
   Dziękujemy bardzo za zainteresowanie :D

   Usuń
 35. Ja też się zgłaszam i będę pomagała bo cel jest tego warty .
  Gratuluję pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje i zapraszam :) Niedługo koniec pierwszej akcji :)

   Usuń
 36. Wspaniała akcja! Cieszy mnie podwójnie to, że wspiera suwalskie zwierzaki, bo tutaj właśnie mieszkam :) Wrzucam baner do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 37. z chęcią wzięłabym udział w tym przedsięwzięciu :) Już zamieszczam baner i notkę z informacją o twojej akcji...dobrze że jest ktoś komu los zwierząt nie jest obojętny...

  OdpowiedzUsuń
 38. Ja dopiero zaczynam blogowanie, ale z chęcią udostępnię banner na swoim blogu bo kocham zwierzęta:)

  martyna-mafka3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Udostępniłam wpis na FB, możesz mnie dodać do listy blogów które wspierają akcję :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Możecie mnie dodać do listy będę to udostępniała :) http://ifyouliketobefashionable.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zaraz udostępnię informację u siebie, jestes wspaniała osobą, ze na to wpadłaś, tez kocham zwierzaki, zwłaszcza psy:)
  możesz mnie dopisać : lekcjewkuchni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. ja również pragnę przyłączyć się do akcji :)
  Mój blog: http://beautybeauty2003.blogspot.com/
  Nazwa: Beauty Lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 43. Akcja na razie ma zastój ( :((((((((((((( ), ale jak ruszy to dam znać :)
  Dziękuje za chęć przystąpienia i pomocy :*****************

  OdpowiedzUsuń
 44. banerek znalazł się na Blogu !!

  OdpowiedzUsuń